KRK-KARACA

(0)

KFLR72 Çift Zaman Ayarlı Dijital Flaşör Röle

Genel Özellikler

KFLR 72 ve 48, “ON” başlangıçlı çift zaman ayarlı flaşör röle olarak çalışır. Zaman ayarı ön paneldeki düğmeler yardımıyla yapılır.

1- Kapalı Zaman Ayarı (OFF) : “off” düğmesi yardımıyla istenilen kapalı kalma süresini ayarlanır. Ayarlanan süre ekranda gözlenir. Ayar işleminden 1 sn sonra zaman çalışmaya başlar. Bu ayar 1sn ile 99dk arasındadır.

2- Açık Zaman Ayarı (ON) : “on” düğmesi yardımıyla istenilen açık kalma süresini ayarlanır. Ayarlanan süre ekranda gözlenir. Ayar işleminden 1 sn sonra zaman çalışmaya başlar. Bu ayar 1sn ile 99dk arasındadır.

3- Kademe seçimi : ‘set’ tuşuna 3 sn basılı tutulduğunda kademe değiştirme moduna geçilir ve ekran kararır. ‘Set’ tuşuna her basıldığında zaman kademeleri değişir. 3 sn boyunca set tuşuna basılmaz ise cihaz çalışma moduna döner ve çalışmasına kaldığı yerden devam eder.

Çalışma şekli:

Cihaza enerji verildiğinde ekranda ayarlanan zaman değerleri görülür ve “röle” ledi yanar. Röle çeker (2-3 kontakları kısa devre olur ) ayarlanan “on” süresi kadar röle çekili kalır. Bu süre sonunda “röle” ledi söner ve röle kapanır (1-2 kontakları kısa devre olur ). Ayarlanan “off” süresi kadar röle bu konumda kalır. Enerji kesilinceye kadar bu işlemler periyodik olarak devam eder.

Teknik Özellikler

Bağlantı Şemaları Açık Zaman Aralığı(on) : 1sn...99dk Kapalı Zaman Ara. (off) : 1sn...99dk Ekran : 2x2 hane, 14mm, kırmızı Besleme Gerilimi : 220 Vac ± %20 (L - N ), 50 / 60Hz Güç Tüketimi :< 3 VA Çalışma Sıcaklığı : -5°C...+55 °C Elektriksel Ömür :100.000 Açma / Kapama (Rezistif Yük) Kontrol Çıkışı : Röle, 1 İnversör, 10A / 250 Vac (Omron) Elektriksel Bağlantı : Geçmeli klemens Bağlantı Şekli : Panoya önden

Ağırlık :0,23kg

Ürünü Bugün 175 Kişi Satın Aldı
Ürünü 13190 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır