Gizlilik İlkelerimiz

 


Türkiye'nin online satış yapan, en geniş büyük elektrik malzemeleri ve ürünleri sitesini kullanırken, aşağıdaki konulara dikkat edeceğimizi bildirmek istiyoruz.

 

Üyelerimizin-Müşterilerimizin arselelektrik.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 

1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde bu sitenin işletiminden sorumlu şirket dışında başka kuruluşlara dağıtılmayacaktır.

2. Girdiğiniz kişisel bilgiler, şirketimiz tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

3. İşlemler sırasında, isminizi belirtmek zorunda değilsiniz. Ancak, Fiyat talebi, Teklif ve Sipariş sürecinde size ulaşabilmemiz ve iş sürecinin kısaltılması için gereklidir. Fatura bilgilerinizi oluşturacağı için talep ettiğimiz bilgilerin ve özellikle e-mail adresinizin, doğru ve gerçek olması zorunludur.

4. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Vadeli satış yapılması durumunda, kredili müşteri statüsüne girdiğiniz vakit, birtakım bilgileri artık siz de değiştiremez durumda olacaksınız. Bu bilgileri güncellemek için şirketimize yazılı olarak başvurmanız gerekecektir. Bunun dışında site işleticisi şirket bünyesinde, bu değişiklikleri yapmaya yetkili özel proje grubu dışında bir personel olmayacaktır.

5. Bize verdiginiz bilgiler 3. şahısların kullanımına açık olmayacaktır. Ancak siparişlerinizde bölgesel bir alt bayi üzerinden almayı onay vermeniz halinde, çok kısıtlı bir bilgi olarak firma isminiz, adresiniz ve telefonlarınız, seçmiş bulunduğunuz alt bayimiz hizmetine sunulacaktır.

6. Kredi Kartı bilgileriniz, ekstra bir güvenlik sağlamak amacıyla, sistemde tutulmamaktadır. Dolayısıyla bu bilgiye kimse sahip değildir.

7. Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

8.  Üyelerimize Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Arsel Mekatronik San ve tic ltd. şti. ve Arsel Grup Şirketleri ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma - uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Arsel Mekatronik San ve tic ltd. şti . ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir

9. Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Arsel Mekatronik San ve tic ltd. şti. sorumlu değildir

 

Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı bilmenizi sağlayarak garanti altına almaktadır.

ARSEL Mekatronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi.

Soru ve görüşleriniz için lütfen Bize Ulaşın bölümünden mesajınızı gönderiniz...

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır