Kargo ve Taşıma Bilgileri

istanbul il sınırları içinde  ürün nakliye araçlarımızın güzergahları dahilinde bulunan adreslere, ürün teslimatları şirketimiz  araçları ile yapılmaktadır. Bu güzergahlar dışında bulunan adreslere ürünler kargo şirketleri ile yollanır ve bedelleri ürün satın alma esnasında belirlenir. Satıcı tarafından belirlenen tutarın altında ki ürünlerin kargo bedeli alıcıya fatura edilir.
 
istanbul il sınırları dışında veya anadoluda bulunan adreslere ürün teslimatları, müşteri arzusuna göre nakliye ambarları veya kargo şirketleri ile yapılmaktadır. Nakliye bedelleri müşteri tarafından ödenir.

Satılan ürünler müşterinin mesuliyeti altında seyahat ederler, nakliye bedelleri özel bir anlaşma olmayan durumlarda, müşteri tarafından ödenir. Nakliye sigortası talep eden müşteriler şirketimizle temasa geçmelidir.

 

Satınalma işlemi tamalanan ürünler Firmamız tarafından belirlenecek olan teslimat süresi anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilir .

Siparişler, Türkiye genelinde,Ürün kargoya teslim edildikten en geç 3 iş günü içinde (bazı illerde süre değişebilir) adresinize 

ulaştırılır. Bazı bölgelerde şubelerin bulunmaması sebebiyle ürünler teslim alınmak üzere 

şubelerde bekletilir. Şubelerde bekletilen veya iade  edilen ürünlerin sorumlusu alıcı firmadır.

Taşıma ücretleri: 

• Ürünler için kargo ücretini, seçtiğiniz kargo firması belirler.

Tanımlar: 

İş günü: Hafta içi, Pazartesi-Cuma, saat 17:00 ye kadar

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır