Satış- İade şartları

Genel olarak gerekçesi şirketimize ait olmayan sebeplerden dolayı doğan iadeler kabul edilmez, ancak  teslim tarihinden itibaren ilk 7 (yedi) gün içinde belirli koşullarda ürünü iade etme hakkınız vardır. 

Bunun için ürünü güvenli bir kutuda, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini eksiksiz olarak göndermelisiniz. 

Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. 

Orijinal ambalaj yada üründe herhangi bir çizik, hasar, bant, etiket, kutu içeriğinde eksik v.s. problemler varsa iade kabul edilmez.

 Siparişinizden sonra özel imal, ithal veya temin edildiği için iadesi mümkün değildir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Ödemeli gönderilen kargolar alınmayarak iade edilecektir.

- İptal şartları  

Siparişini verdiğiniz , henüz tarafımızdan teslim edilmeyen ürünlerin iptal işlemleri şu prosedürlere göre uygulanır.
 

 Özel üretim olmayan standart ürünler  gerekçe gösterilmeden iptal edilebilir. Ürün bedeli tahsil edilmiş ise aynı vadede iade edilecektir. 

özel üretim ürünlerin iptali için, üretici firmanın onayı gerekir, anlaşma sağlandığı taktirde bedel alınmadan veya üreticinin şartları geçerli olacaktır. 

 ithal edilmek üzere sipariş edilen  ürünlerin iptali mümkün değildir, alınan kaparo irad kaydedilir. İthal edilecek bir ürünün iptali ancak ürün bedelinin %50 sinin tahsili ile mümkündür. 
 

 

- İade Bedeli Geri Ödemesi

Havale iadeleri 2 (iki) iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri ise 3 (üç) iş günü içinde yapılacaktır. 

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. 

iade edilen ürünler şirketimiz tarafından kabul edildikten sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Detaylı bilgi ve işlem için lütfen şirketimiz " muhasebe sorumlusu " ile irtibata geçiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır