TENSE

(0)

Dijital İş Güç zaman saati, DHM-DIN, ray tipi

Dijital İş Güç zaman saati, DHM-DIN, ray tipi

Ürün Kodu :DHM-DIN | Stok Durumu : 87 TENSE

(0)

DHM-DIN

İş güç zaman saati şebeke ile çalışan herhangi bir yükün belli bir zaman(max.99.999saat) aralığında çalışma süresini hesaplamak için tasarlanmıştır.

Cihazın Kullanımı ve Çalışma Prensibi :

Cihazın bağlantılarını bağlantı şekline uygun yapınız. Cihaza ilk enerji verildiğinde saat(3 hane), dakika(2 hane) ve saniye(1 hane) 0’dan başlayarak zaman saymaya başlar. Cihazın enerjisi kesildiğinde en son kaldığı zamanı kaydeder. Cihaza tekrar enerji verildiğinde en son kaldığı zamandan başlayarak sayar. Cihaz maksimum 99.999 saat kadar sayar. Bu zaman dolduktan sonra sadece saniye bölümü sayar. 1000 saatin altında saniye bölümü her 6 saniyede bir artar.1000 saatin üstünde ise saniye bölümü 10 dakikada bir artar. Cihazın zamanını sıfırlamak için reset butonuna yaklaşık 5 saniye boyunca basılı tutun ve ekranda değerlerin sıfırlandığını görün. DHM-DIN zamanını sıfırlamak için iletken olmayan bir çubuk kullanınız.

Cihazın Bakımı :

Cihazın enerjisini kapatın ve bağlantılardan ayırın. Hafif nemli bir bez yardımı ile cihazın gövdesini temizleyin. Temizlik maddesi olarak cihaza zarar verebilecek iletken veya diğer kimyasal maddeleri kullanmayın. Cihazın temizliği bittikten sonra bağlantılarını yapın ve cihaza enerji verip çalıştığından emin olun.

Uyarılar :

Cihazı tarafımızdan belirtildiği talimatlara uygun şekilde kullanınız. Cihazı ıslak ortamda çalıştırmayınız. Bir anahtar veya devre kesiciyi montaja dahil ediniz. Anahtar ve devre kesicinin, cihaza yakın ve operatörün kolayca erişebildiği bir yerde bulundurunuz. Anahtar ve devre kesicinin, cihaz için bağlantıyı kaldırma elemanı olarak işaretleyiniz. DHM-DIN zamanını sıfırlamak için iletken olmayan bir çubuk kullanınız.

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 2396 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır